Marek Kowalski | 19 kwietnia 2017, 17:47

Sprzęt elektryczny na balkon i do ogrodu

Jaki sprzęt elektryczny przyda się zarówno w ogrodzie, jak i na tarasie czy balkonie? Okazuje się, że oferta tego typu urządzeń jest bardzo szeroka. Bez czego trudno wyobrazić sobie przygotowanie do zbliżającego się sezonu?

Wśród elektrycznych urządzeń, które przydadzą się w ciągu zbliżającego się sezonu, znajdzie się wiele rodzajów oświetleń czy sprzętów do sprzątania. Warto zainteresować się także szeroką ofertą odstraszaczy, które zdecydowanie przyczynią się do zwiększenia komfortu podczas wieczornych spotkań na świeżym powietrzu.

Balkon i ogród - różne rodzaje odstraszaczy

Spędzanie czasu na balkonie czy w ogrodzie podczas letnich wieczorów, to bez wątpienia doskonały sposób na relaks. Jednak bardzo często przeszkadzają w nim komary, muszki i inne insekty. Można z tym sobie poradzić na kilka sposobów. Oprócz świec zapachowych warto zastanowić się nad elektrycznymi odstraszaczami.

lampa owadobójcza 6299 Terdens

Lampa owadobójcza 6299 Terdens

Świetnym przykładem jest np. lampa owadobójcza 6299 Terdens. Takie urządzenie charakteryzuje się dużym zasięgiem (aż do 80 metrów kwadratowych). Z pewnością jest to dobry pomysł na zbliżający się sezon grillowy.

Lampa owadobójcza 730102 BIOOGRÓD

Lampa owadobójcza 730102 BIOOGRÓD

Jeżeli ktoś nie jest przekonany do tego typu urządzeń, być może warto zdecydować się na nieco tańszą propozycję. Lampa owadobójcza 730102 BIOOGRÓD charakteryzuje się mniejszym zasięgiem – do 30 m2, jednak w zamian za to wyróżnia się znacznie przyjemniejszym designem. Co więcej – warto zaznaczyć, że urządzenie kosztuje niewiele ponad 20 zł.

Sprawdź aktualne Leroy Merlin promocje na lampy owadobójcze i odstraszacze komarów!

Balkon i ogród - klimatyczne i praktyczne oświetlenie

943213 EVOLOGY

Czujnik ruchu 943213 EVOLOGY

Aby móc korzystać z balkonu lub ogrodu wieczorami, konieczne będzie zaopatrzenie się w różne typy oświetlenia. Rozmaite rodzaje czujników ruchu – takie jak np. 943213 EVOLOGY – są doskonałym pomysłem na oświetlenie w ogrodzie lub na tarasie, jeżeli oczekujemy tylko chwilowego rozjaśnienia danej przestrzeni. Takie urządzenia gwarantują oświetlenie w określonym przedziale czasowym – od 10 sekund do 4 minut. W związku z tym, jeżeli np. chcemy wieczorem podlać kwiatki na balkonie – taki produkt może okazać się bardzo wygodny.

Cena ok. 30 zł w Leroy Merlin – sprawdź aktualne promocje na oświetlenie zewnętrzne!

Girlanda Blooma 10 żarówek LED 7,7 m IP44

Girlanda Blooma

Jednak można zdecydować się także na nieco bardziej dekoracyjne rodzaje oświetlenia. Girlanda Blooma 10 żarówek LED 7,7 m IP44 doda koloru zarówno przestrzeni na balkonie, jak i w ogrodzie, emitując jasne i przyjemne światło. Dzięki wykorzystaniu technologii LED można liczyć na ograniczone zużycie energii elektrycznej. Natomiast dzięki temu, że girlanda ma prawie 8 metrów długości, można ją wykorzystywać na dużej przestrzeni.

Cena ok. 120 zł w Castorama – sprawdź Castorama promocje na oświetlenie zewnętrzne!

Balkon i ogród - wiosenne porządki

Aby mieć atrakcyjną przestrzeń wypoczynkową na balkonie, tarasie czy ogrodzie, trzeba o nią zadbać. Obecnie – w okresie wiosennych porządków – należy pamiętać o przygotowaniu tych miejsc do wypoczynku. Pomóc w tym mogą różne rodzaje myjek ciśnieniowych.

Black+Decker PW 1400 TDK

Myjka ciśnieniowa Black&Decker PW 1400 TDK

Świetnym przykładem jest Black&Decker PW 1400 TDK, którą obecnie można kupić za niecałe 300 zł. Urządzenie ma aż 1400 W mocy i pozwala na uzyskanie ciśnienia na poziomie 110 barów. Z takim sprzętem wymycie mebli ogrodowych lub też oczyszczenie tarasu po zimie nie będzie stanowiło najmniejszego problemu.

Cena ok. 280 zł w Mall.pl – sprawdź Mall.pl kody rabatowe i promocje na myjki ciśnieniowe!

Hecht 317

Myjka ciśnieniowa Hecht 317

Warto zwrócić uwagę także na myjkę Hecht 317. Można ją kupić w bardzo rozsądnej cenie – zaledwie 295 zł. Urządzenie wyróżnia się mocnym silnikiem (1,6 kW), co przekłada się na uzyskanie maksymalnego ciśnienia na poziomie 105 barów. Dzięki kompaktowym rozmiarom oraz niewielkiej wadze produktu (zaledwie 6 kg) nie ma problemu z przenoszeniem oraz przechowywaniem myjki.

Cena ok. 300 zł w OleOle – sprawdź kod promocyjny Ole Ole na myjki ciśnieniowe!

 

Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować