Marek Kowalski | 23 października 2017, 14:38

Październikowe promocje na sprzęt AGD

Przygotowaliśmy dla Was kolejną porcję jesiennych promocji na sprzęt AGD. Szczególną uwagę warto zwrócić na inicjatywę marki Sharp, gdy zdecydujecie się na zakup lodówki tego producenta, otrzymacie... zobaczcie zresztą sami. Naszym zdaniem to wyjątkowa okazja, ale jak się okazuje nie jedyna. Zapraszamy do wyszukanych przez nas promocji. W końcu skoro i tak trzeba czasem kupić jakiś sprzęt, to czemu nie zrobić tego taniej lub z dodatkową korzyścią dla nas?

Każdy z nas potrzebuje co jakiś czas nowego sprzętu AGD, tego nie unikniemy. Jeżeli jednak już trzeba coś kupić, warto znaleźć miejsce, gdzie uda nam się sprawunek załatwić taniej, a nadwyżki środków przeznaczyć na coś przyjemniejszego. Czas na kolejną porcję promocji. Udanych zakupów!

Złota promocja SHARP - kup lodówkę a dostaniesz kuchenkę mikrofalową gratis!

Zasada jest prosta - należy kupić jeden z pięciu modeli chłodziarko-zamrażarek, aby otrzymać w prezencie kuchenkę mikrofalową. Wystarczy tylko wypełnić formularz na stronie internetowej oraz okazać dowód zakupu. Promocja trwa do 7 grudnia br.

sharp

Wszystkie modele chłodziarko-zamrażarek objętych „Złotą promocją” to ultranowoczesne i praktyczne urządzenia, które doskonale sprawdzą  się w każdym domu. Wyposażone są w unikalne systemy AdaptLift ułatwiające aranżację przestrzeni i umożliwiające swobodną zmianę położenia pojemników na drzwiach. Zaawansowane systemy cyrkulacji powietrza AdvancedNoFrost oraz GentleAirFlow chronią żywność przed wysychaniem, dzięki czemu owoce, warzywa i wędliny dłużej zachowują swoją świeżość i wartości odżywcze. Poprzez wbudowanie dwóch wentylatorów i wyodrębnieniu niezależnych obiegów powietrza w chłodziarce i zamrażarce zapachy nie przechodzą między komorami. To rozwiązanie ułatwia także kontrolę temperatur wewnątrz komór. Chłodziarko-zamrażarki, objęte promocją, są także bardzo ustawne. Ich drzwi otwierają się w obrysie lodówki dzięki czemu mogą one stać blisko mebli czy ściany. Całość dopełnia kolorystyka wykończenia oferowanych urządzeń, z których na szczególną uwagę zasługuje kolor Czarny Inox (Dark Inox).

Aby skorzystać z tej wyjątkowej oferty SHARP należy do 7 grudnia br. kupić jeden z modeli chłodziarko-zamrażarek objętych promocją. Zakupu należy dokonać online w popularnym sklepie RTV Euro AGD, wybór urządzeń dostępnych w promocji wymieniony jest na specjalnej stronie sklepu, którą należy odwiedzić, wybrać i kupić lodówkę SHARP. Następnie wystarczy wypełnić formularz na stronie //sharppromocja3.mediatouch.pl i załączyć dowód zakupu. Później nie pozostaje nic innego, jak tylko cieszyć się nagrodą. Zgodnie z zasadami promocji, określonym modelom chłodziarko-zamrażarek przypisany jest konkretny model kuchenki mikrofalowej. O skorzystaniu z promocji warto pomyśleć już dziś ponieważ liczba prezentów jest ograniczona. 

 • Artykuły w promocji: chłodziarko-zamrażarki Sharp
 • Co możesz zyskać: kuchenka mikrofalowa gratis
 • Czas trwania promocji: do 7 grudnia 2017 roku (lub wyczerpania puli gratisów).
 • Przejdź do sklepu - udanych zakupów!

Kup piekarnik, dobierz sprzęt a otrzymasz zwrot nawet do 750 zł

Kolejna promocja dotyczy sprzętu do zabudowy marki Samsung. Jeżeli zdecydujecie się na zakup produktu koreańskiej marki, a następnie dobierzecie do niego 1, 2 lub 3 urządzenia do zabudowy możecie otrzymać - w zależności od wartości zakupów, nawet 750 zł zwrotu.

samsung-promo

W promocji dostępne są nie tylko piekarniki do zabudowy, ale również okapy, płyty grzejne, mikrofalówki (wszystkie urządzenia w wersji do zabudowy). Aby skorzystać z promocji należy odwiedzić specjalną stronę promocyjną i za jej pośrednictwem dokonać zakupu wybranych urządzeń do zabudowy marki Samsung. W zależności od kwoty łącznej zakupów możemy uzyskać od 300 do 750 zł zwrotu. Pamiętajmy o konieczności rejestracji naszych zakupów za pomocą specjalnego formularza - szczegółowe informacje na stronie promocyjnej.

 • Artykuły w promocji: wybrane modele sprzętu AGD do zabudowy marki Samsung.
 • Co możesz zyskać: zwrot pieniędzy za zakupy zależny od kwoty zakupu (wymagana rejestracja).
 • Czas trwania promocji: do 12 listopada 2017 roku lub wyczerpania puli zwrotów.
 • Przejdź do sklepu - udanych zakupów!

Kup pralkę i/lub suszarkę bębnową Samsung, a dostaniesz prezent

Trzecia promocja również dotyczy sprzętu AGD marki Samsung, jednak tym razem nie do zabudowy, a do odzieży. Kupując pralkę lub suszarkę w popularnym sklepie Media Markt możesz otrzymać prezent: bon podarunkowy Douglas o wartości 200 lub 300 zł na każdy kupiony produkt.

samsung-pralki-suszarki-promo

Aby skorzystać z promocji należy odwiedzić specjalną stronę promocyjną na witrynie sklepu Media Markt. Ze strony tej możemy przejść do listy promocyjnych produktów. Przy każdym produkcie widoczna jest dokładna informacja jakiej wartości bon podarunkowy otrzymamy wybierając dany model pralki czy suszarki marki Samsung. W promocji znajdziemy zarówno przystępne cenowo modele pralek (ok. 1500 zł), jak i znacznie droższe, ale też bardziej funkcjonalne pralki i suszarki kosztujące więcej. Pamiętajmy, że bon podarunkowy przysługuje nam za każde zakupione i zarejestrowane urządzenia, zatem jeżeli zdecydujemy się na zakup i pralki i suszarki w prezentach możemy odebrać nawet 600 zł.

 • Artykuły w promocji: wybrane modele pralek i suszarek marki Samsung.
 • Co możesz zyskać: bon podarunkowy Douglas o wartości do 300 zł na każdy produkt.
 • Czas trwania promocji: do 30 listopada 2017 roku.
 • Przejdź do sklepu - udanych zakupów!
Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować