Marek Kowalski | 10 lipca 2017, 15:08

Gadżety na lato 2017

Z raportu przeprowadzonego przez portal Tanie-loty.pl wynika, że Polacy przeznaczają coraz więcej czasu na wypoczynek. Choć nadal w modzie pozostają wycieczki zagraniczne, to zagrożenie terroryzmem, a także coraz lepiej dostrzegana atrakcyjność naszego własnego kraju powodują, że chętniej spędzamy aktywnie czas w Polsce. Sprzęt i gadżety proponowane w artykule umożliwiają ciekawsze i kreatywne spędzanie urlopu. 

Sezon grillowy w pełni

Lato to czas, w którym chętnie grillujemy, a pierwsze promienie słońca sprawiają, że wyciągamy ze schowków i piwnic grille, nadal decydując się na wybór tych tradycyjnych sprzętów. Jednak na rynku istnieje ogromny wybór sprzętu do grillowania, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie – począwszy od niewielkich, przenośnych grilli, które można ze sobą zabrać na wycieczkę, po duże grille ogrodowe oraz grille elektryczne. Każdy z nich ma swoje zalety, dlatego trzeba sobie przede wszystkim odpowiedzieć na pytanie, jakie jest przeznaczenie sprzętu i gdzie będzie użytkowany.

Raven EGE001

Grill Raven EGE001

Coraz większą popularnością cieszą się grille elektryczne, które pozwalają na przygotowanie pieczonych potraw również w domu, na tarasie, czy na balkonie. Ceny grilla elektrycznego kształtują się pomiędzy 150 zł a 850 zł, w zależności od jego wielkości oraz funkcji. Na uwagę zasługuje grill Raven EGE001 wyposażony w tradycyjny ruszt i płytę, moc 1650 W oraz funkcję odprowadzania tłuszczu.

Tefal GC722D OptiGrill_XL

Tefal GC722D Optigrill + XL

Z kolei do najlepszych zaliczany jest grill Tefal GC722D OptiGrill + XL. Sprzęt oferuje moc 2000 W, funkcję składania, odprowadzania tłuszczu, dziewięć automatycznych programów, a nawet pomiar grubości mięsa i opcję rozmrażania. 

Grillowanie w super cenach w Media Expert! Już od 34,99zł!

Akcesoria dla biegaczy

Jak wiadomo, sport to zdrowie, dlatego wiele osób decyduje się zadbać o swoją sylwetkę i kondycję właśnie latem. W ostatnim czasie największą popularnością cieszą się maratony i thriatlony, a nawet osoby, które na co dzień nie uprawiały sportów, chętnie zaczynają biegać. Dzięki temu wzrosło także zainteresowanie profesjonalnym obuwiem oraz odzieżą termiczną, jak również akcesoriami, które są przydatne podczas treningów. Do takich należy zaliczyć zegarki i pulsometry do biegania.

Polar V800

Polar V800

Jednym z najpopularniejszych modeli jest Polar V800, który posiada podświetlany ekran, wbudowany GPS pozwalający na nawigację w terenie, pomiar pulsu i licznik kalorii. Sprzęt można nabyć już w cenie około 1300 zł.

Garmin Forerunner 35

Garmin Forerunner 35

Tańszą alternatywą jest Garmin Forerunner 35, który wyposażono m.in. w pomiar pulsu, krokomierz, licznik kalorii, a także pomiar dystansu. Zegarek kosztuje ok. 860 zł i pozwala także na sterowanie muzyką.

Kod rabatowy -20% na odzież i obuwie do biegania w Nike!

Poranna gimnastyka

Yoga, rower, czy pływanie? Każda poranna aktywność fizyczna wpływa na dotlenienie organizmu i poprawę samopoczucia. Jednak mieszkańcy dużych miast nie zawsze mają w swoim sąsiedztwie tereny zielone, czy boiska, które umożliwiają poranny ruch. W takiej sytuacji świetnym rozwiązaniem są sprzęty do domowego użytku, wyposażone w elektronikę, która pozwoli na mierzenie rezultatów ćwiczeń. Mowa o rowerach magnetycznych, czy orbitrekach, które można nabyć w przystępnej cenie.

TC1.0 Titanium Reebok Fitness

TC1.0 Titanium Reebok Fitness

Jednym z najbardziej uznanych sprzętów w tej kategorii jest rower magnetyczny TC1.0 Titanium Reebok Fitness, który wyposażono w cichy system oparty jest na 9 kilogramowym kole zamachowym. Urządzenie wyposażono w regulowane siodełko i kierownicę. Przede wszystkim jednak na uwagę zasługują 23 programy treningowe, sensory pulsu i wbudowane głośniki. Cena tego produktu waha się między 3000 zł a 3300 zł.

TX1.0 Titanium Reebok Fitness

TX1.0 Titanium Reebok Fitness

Osoby, które szukają innej formy ruchu, nieobciążającej zanadto stawów, mogą zdecydować się na zakup orbitreka magnetycznego TX1.0 Titanium Reebok Fitness, który posiada szeroki zakres regulacji oporu, jak również wielofunkcyjny komputer z systemem zarządzania programami, dotykowe sensory do pomiaru pulsu i wbudowane głośniki. Orbitrek można nabyć w cenie ok. 4800 -5000 zł.

Kod rabatowy -25% na cały asortyment Reebok w Presto!

W poszukiwaniu gwiazd

Celestron AstroFi 130mm

Celestron AstroFi 130mm

Miłośnicy astronomii i eksploracji kosmosu mogą zaopatrzyć się w wysokiej jakości sprzęt służący do obserwacji nieba. Jednym z najciekawszych jest Teleskop Celestron AstroFi 130mm, który ma funkcję dokładnego ustawiania teleskopu przy pomocy bezpłatnej aplikacji Celestron SkyPortal zainstalowanej na telefonie lub tablecie. Ponadto sprzęt wyposażono w bogatą bazę danych, a na ekranie urządzenia pojawiają się informacje o niemal 120 000 obbiektów, takich jak galaktyki, asteroidy i komety, czy elementy Układu Słonecznego. Cena teleskopu kształtuje się w granicach 2100 zł.

Tylko u nas! Darmowa dostawa z kuponem rabatowym do Cyfrowe.pl!

Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować