Skąpiec.pl | 7 marca 2018, 11:13

Sprzęt dla miłośników mlecznych napojów i kaw - spieniacze do mleka. Oto 10 popularnych modeli

Miłośnicy kawy zdają sobie sprawę z tego, jak bardzo ważny w przygotowaniu pysznego napoju jest dobry sprzęt. Wcale jednak nie trzeba inwestować w niebotycznie drogi ekspres, by cieszyć się smakiem idealnie spienionego mleka w porannej kawie - wystarczy zainwestować w dobrej jakości spieniacz - wielbiciele cappuccino, latte, macchiato i frappe na pewno docenią łatwość obsługi urządzenia.

Spieniacz mleka to podstawowy element wyposażenia w kuchni każdego kawosza. Dzięki niemu smaczne i aromatyczne latte, cappuccino czy inny smakowy napar z mlekiem będzie dziecinnie prosty w przyrządzeniu - efektowna kawa będzie już nie tylko domeną dobrej kawiarni. Korzystając z prostego w obsłudze spieniacza będzie można uzyskać piękną, aksamitną piankę z mleka, albo ze śmietanki. Urządzenia zarówno elektryczne jak i ręczne nie wymagają użycia zbyt wielkiej ilości siły, dzięki czemu są bardzo wygodne w obsłudze i poręczne. Poniżej przedstawiamy kilka ciekawych ofert produktowych, które możesz wykorzystać w swojej kuchni.

Amica FD3011

Amica FD3011

Spieniacz i podgrzewacz do mleka w jednym pomoże ci błyskawicznie przygotować mleko do ulubionej kawy. Automatyczny tryb pracy umożliwia dobór pożądanej temperatury, a mleczna pianka odmieni nie tylko smak porannej kawy, ale też kakaa oraz innych popularnych napojów. W FD3011 podgrzejesz też mleko do ulubionych płatków. Moc urządzenia to 450 W. Zobacz ofertę!

Clatronic MS3326

Clatronic MS3326

MS3326 posiada funkcję automatycznego wyłączenia. Można go używać do spieniania mleka zimnego i gorącego. Dzięki wbudowanej funkcji grzewczej, nie trzeba uprzednio podgrzewać mleka. Urządzenie jest łatwe w użytkowaniu dzięki bezprzewodowemu projektowi i bazie pozwalającej na obrót w 360°. Moc urządzenia to 600 W. Zobacz ofertę!

Eldom SI500

Eldom SI500

Elektryczny spieniacz do mleka, dzięki któremu przyrządzenie caffe latte, macchiato czy cappuccino będzie dziecinnie proste. Jest wykonany z wysokiej jakości podzespołów STRIX, a zbiornik na mleko posiada podwójne ścianki, które zapewniają odpowiednią termoizolację. W zależności o wybranej funkcji - spienianie z ogrzewaniem lub podgrzewanie z mieszaniem - w spieniaczu można wykorzystać 150 ml lub 300 ml mleka i już po kilkudziesięciu sekundach delektować się delikatną, aksamitną pianką lub aromatycznym kakao! Urządzenie podgrzewa mleko do około 63 +/- 5°C lub spienia do około 65 +/- 5°C. Aby uzyskać najlepsze wyniki, należy używać mleka o zawartości tłuszczu powyżej 3,0%. Moc urządzenia to 500 W. Zobacz ofertę!

Profi Cook PCMS1032

Profi Cook PCMS1032

Urządzenie, w którym spienisz, podgrzejesz oraz wymieszasz mleko w krótkim czasie. Dodatkowo przyrządzisz w nim gorąca lub zimną czekoladę. Dzięki zintegrowanej funkcji podgrzewania, nie musisz go wcześniej rozgrzewać. Dodatkowe funkcje to złącze wtykowe, obrotowe w zakresie 360 stopni oraz automatyczne wyłączanie. Moc urządzenia to 600 W. Zobacz ofertę!

Severin SM9495

Severin SM9495

Spieniacz świetnie sprawdzi się w przygotowaniu perfekcyjnej pianki mlecznej i gorącej czekolady. 360-stopniowy system zapewniający dowolne ustawienie pojemnika na podstawie, spienia ok. 60- 120 ml, i podgrzewa ok. 60-180 ml mleka do 65 stopni. Moc urządzenia to 500 W. Zobacz ofertę!

Caso 1656 Fomini Crema Milk

Caso 1656 Fomini Crema Milk

Spieniacz do mleka na zimno i gorąco, idealnie nadaje się do latte macchiato, gorącej czekolady, cappucino lub frappe. Pożądany efekt uzyskasz w bardzo krótkim czasie. Automatyczne wyłączenie i podwójna powłoka zapobiegająca przypalaniu to niepodważalne atuty urządzenia. Zobacz ofertę!

 

Severin SM3590

Severin SM3590

Zasilany bateryjnie spieniacz zapewnia 11500 obrotów/min w kilka chwil spieni mleko bez konieczności stosowania dodatkowych akcesoriów. Został wyposażony w obudowę typu Soft-touch, dzięki czemu jest niezwykle i pewny komfortowy w trzymaniu, nawet w przypadku wilgotnych rąk. Ubijak ze stali nierdzewnej prosto i błyskawicznie się czyści, przez co eksploatacja urządzenia jest bardzo wygodna. Zobacz ofertę!

 

Graef MS702EU

Graef MS702EU

Spieniacz umożliwia uzyskanie delikatnej, kremowej pianki. Pojemność zbiornika pozwala na spienianie do 200ml mleka. Podgrzewa i miesza, a także spienia mleko zarówno na zimno, jak i na ciepło. Posiada awaryjne odcięcie zasilania. Moc urządzenia to 450 W. Zobacz ofertę!

Jura 70606 Automatic Milk Frother

Jura 70606 Automatic Milk Frother

Spieniacz do mleka marki Jura to szybki i łatwy sposób na doskonałą piankę mleczną, o aksamitnej konsystencji. Łatwy w obsłudze - za naciśnięciem jednego przycisku w mgnieniu oka przygotuje zimną, ciepłą bądź gorącą piankę mleczną, dokładnie taka jakiej potrzebujesz. Cichy silnik elektryczny za pomocą specjalnej końcówki wprawia w ruch mleko będące w pojemniku nie wchodząc w bezpośredni kontakt z nim. Moc urządzenia to 600 W. Zobacz ofertę!

Eldom SI30

Eldom SI30

Niewielki i poręczny spieniacz do mleka pozwoli w prosty i wygodny sposób wyczarować ulubiony napój. Zasilanie bateryjne. Zobacz ofertę!

Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować