Marek Cekaw | 15 lipca 2018, 08:52

iHome iAV2: stacja dokująca dla Amazon Echo Dot

Osoby, które nie są usatysfakcjonowane jakością dźwięku oferowanego przez głośnik Amazon Echo Dot, mogą ją teraz znacząco podnieść. Umożliwia im to stacja dokująca iHome iAV2.

Amazon Echo Dot, to wersja głośnika Amazon Echo, w której producent postawił przede wszystkim na niewielkie rozmiary. Oznacza to, że właściwości akustyczne sprzętu są na zdecydowanie mniejszym poziomie niż u większego brata. Niektórym użytkownikom może to przeszkadzać, ale na szczęście są sposoby na jej podniesienie.

iHome iAV2 1

Umożliwiają to coraz powszechniejsze stacje dokujące opracowane specjalnie dla tego sprzętu. Jedną z najnowszych jest iHome iAV2. To w zasadzie nieco większy głośnik bezprzewodowy, zaprojektowany do współpracy z Echo Dot 2. W górnej części obudowy znajduje się złącze, w które można wpiąć produkt Amazonu i w ten sposób dźwięk będzie przekazywany do znacznie większego głośnika znajdującego się poniżej.

iHome iAV2 2

Oczywiście nadal zachowujemy wszystkie funkcje inteligentnego głośnika, a więc możemy sterować jego pracą przy pomocy głosu, a także kontrolować za jego pośrednictwem wiele innych urządzeń domowych. Dodatkowo zyskujemy dwa porty USB, umożliwiające naładowanie innych urządzeń, a także 3,5 mm wejście, pozwalające podpiąć np., odtwarzacz muzyczny. Dodatkową zaletą produktu jest zegar wbudowany w przedni panel, mający pięć poziomów ustawień jasności.

iHome iAV2 3

iHome iAV2 oferowany jest w internetowych sklepach w cenie około 40 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować