Marek Cekaw | 21 lipca 2018, 08:30

Wyze wzbogaca swe kamery o współpracę z Alexą

Firma Wyze specjalizująca się w produkcji kamer domowego monitoringu, poinformowała o wzbogaceniu funkcjonalności dwóch modeli, poprzez zapewnienie im współpracy z Alexą. Modele Cam oraz Cam Pan, umożliwiają teraz sterowanie ich funkcjami za pomocą głosowego asystenta.

Za kilka lat ciężko będzie znaleźć w naszym domu sprzęt, który nie będzie współpracował z jednym z kilku dostępnych asystentów. Coraz więcej firm wzbogaca bowiem swe produkty o wsparcie dla tego typu technologii, a teraz postawił na nią również Wyze - producent kamer monitoringu.

Przedsiębiorstwo poinformowało właśnie o wyposażeniu dwóch modeli kamer Cam oraz Cam Pan, w obsługę głosowego asystenta Alexy. Zmiana ta znacznie ułatwi sterowanie domowym systemem monitoringu. Użytkownik przy pomocy odpowiednich komend głosowych może m.in., w łatwy sposób uzyskać dostęp do podglądu obrazu z posiadanych kamer na kompatybilnym urządzeniu wyposażonym w wyświetlacz oraz sterować ich pracą.

Oczywiście uprzednio musi zainstalować Alexę w swym telefonie, wyposażając ją następnie w odpowiednią "umiejętność" zapewniającą współpracę z produktami Wyze.

wyze1

Źródło: Slashgear.com

Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować