Marek Cekaw | 16 lipca 2018, 08:18

Revo SuperTone: głośnik w stylu retro

Firma Revo przygotowała kolejny produkt, który bez wątpienia wpadnie w oko fanom stylu retro. Jest to bowiem głośnik o nazwie SuperTone, który swym wyglądem nawiązuje do klasycznego sprzętu audio sprzed wielu lat.

Głośnik jest sprzętem dość sporym, a jego wymiary wynoszą 36,6 x 19,5 x 22,3 cm, zaś masa to 5,6 kg. Nie jest to więc sprzęt, który możemy zabrać ze sobą na pieszą wycieczkę lub relaksowanie się na łonie natury, lecz produkt przeznaczony wyłącznie do domowych zastosowań.

Revo SuperTone1

Wzornictwo głośnika nawiązuje do stylu retro, a więc mamy drewnianą obudowę oraz sporą maskownicę, w której górnej części zlokalizowano pokrętła sterujące brzmieniem dźwięku. Obudowa nie jest jednak zwykłą płytą MDF, lecz została ręcznie wykonana z orzecha włoskiego, co z połączeniu z aluminiową maskownicą oraz pokrętłami, nadaje sprzętowi elegancji.

Revo SuperTone2

We wnętrzu głośnika znajdują się dwa 3,5" głośniki z płaskimi panelami oraz 3,5-calowy subwoofer, które napędzane są 80 W wzmacniaczem klasy D, zapewniającym bogaty i dobrze zbalansowany dźwięk, pasujący do różnych gatunków muzycznych. Oczywiście głośnik dysponuje technologią Bluetooth aptX, a także 3,5 mm gniazdem oraz wejściem AUX, jak również cyfrowym wejściem optycznym i stereofonicznym RCA, umożliwiającym podpięcie dodatkowych źródeł dźwięku. Jest też port USB, służący do ładowania urządzeń przenośnych.

Revo SuperTone3

Revo SuperTone może być nasz już za 599,95 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować