Marek Cekaw | 15 lipca 2018, 08:52

OXO: elektryczny młynek do kawy

Amatorzy picia kawy powinni mieć odpowiedni młynek, który pozwoli im przygotować ziarna zgodnie z ich upodobaniami. Taką możliwość zapewni im najnowszy sprzęt firmy OXO.

Młynek charakteryzuje się bardzo nowoczesną stylistyką i został wykonany ze stali nierdzewnej. Zapewnia to nie tylko dużą trwałość, ładny wygląd całej konstrukcji, ale też wysoką jej trwałość.

Produkt wyposażono w dwa pojemniki, jeden na palone ziarna, drugi natomiast na zmieloną kawę, w którym zmieści się 12 jej gramów, wystarczających na zaparzenie do 12 filiżanek. Pojemnik jest stalowy, więc można w nim zmieloną kawę przechować. Największą zaletą produktu jest jednak możliwość bardzo precyzyjnego rozstawu żaren, co pozwala dostosować rozmiar mielonej kawy. Młynek oferuje bowiem aż 15 ustawień oraz mikroustawień, którymi można dokładnie wyregulować 40 mm żarna wykonane z nierdzewnej stali.

OXO1

Wygodę użytkowania młynka zapewnia także specjalne pokrętło umieszczone na obudowie, które nie tylko pozwala uruchomić urządzenie, ale też ustawić czas mielenia kawy.

OXO2

Produkt dostępny jest w internetowych sklepach w cenie 100 dolarów.

OXO3

Źródło: Gadgetsin.com

Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować