Marek Cekaw | 18 lipca 2018, 08:19

Nowe funkcje kamer monitoringu Nest Cam

Firma Nest, wprowadziła właśnie nowe funkcje w swej mobilnej aplikacji do zarządzania kamerami monitoringu. Użytkownicy smartfonów z Androidem, mogą teraz ustawiać strefy aktywności bezpośrednio z poziomu dedykowanej aplikacji.

Nowoczesne kamery monitoringu, często oferują możliwość ustawienia stref aktywności. Są to funkcje, dzięki którym unikniemy niepotrzebnych alarmów, gdyż kamera powiadomi nas tylko wówczas, gdy wykryje ruch w określonym miejscu. Jest to niezwykle przydatna opcja w przypadku monitorowania posesji, gdyż dzięki temu urządzenie nie będzie informować o ruchu za płotem, lecz tylko na terenie naszej działki.

Kamery Nest również posiadają taką funkcję, lecz dotychczas była ona dostępna wyłącznie z poziomu interfejsu webowego. Teraz jednak przedsiębiorstwo udostępniło aktualizację dla platformy Android, umożliwiając zaprogramowanie strefy aktywności z poziomu smartfona.

Korzystając z mobilnej aplikacji, użytkownik może nie tylko ustawić własną strefę, ale też edytować wcześniej utworzoną, tak aby dopasować ją do własnych potrzeb. Funkcja dostępna jest w nowej wersji mobilnej aplikacji, którą można pobrać z Google Play Store.

Nest app 1

Źródło: Google.com

Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować