Marek Cekaw | 14 lipca 2018, 08:29

Lofree QTV: kompaktowy głośnik w stylu retro

Niektórzy producenci głośników bezprzewodowych starają się nadać swemu sprzętowi oryginalnego wyglądu, by wyróżniał się z tłumu. Do takich firm zaliczymy m.in., markę Lofree, która zaprojektowała głośnik o nazwie QTV.

Nowy produkt ma dość nietypowy kształt, gdyż nie przypomina z wyglądu typowego głośnika. Jego stylistyka jest bowiem retro i nawiązuje do klasycznego telewizora. Obudowa przypomina stary odbiornik telewizyjny, jest nawet imitacja kineskopu, anteny oraz pokrętła służące do zmiany kanałów. Innymi słowy, głośnik wygląda jak mały telewizorek.

Lofree QTV 1

Oczywiście pod tą oryginalną obudową kryje się w pełni nowoczesna technologia. Sprzęt posiada 40 mm przetwornik szerokopasmowy o mocy 5 W, zapewniający czysty i wystarczająco głośny dźwięk. Technologia bluetooth umożliwia natomiast odtwarzanie muzyki ze smartfonów, zaś dodatkowym plusem jest wbudowany budzik wraz z zegarkiem. Ma on dwa rodzaje alarmów oraz funkcję drzemki, zaś wbudowany wyświetlacz można dopasować, prezentując na nim jeden z wybranych obrazów.

Lofree QTV 2

Głośnik ma oczywiście wbudowaną baterię, która wystarcza na 5 godzin odtwarzania muzyki.

Lofree QTV 3

QTV oferowany jest w cenie 99 dolarów, a można go zakupić bezpośrednio na stronie producenta.

Źródło: Lofree.co

Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować