Marek Cekaw | 16 lipca 2018, 08:18

Coredy WN300: wzmacniacz sieci WiFi sterowany Alexą

W naszych domach pojawia się coraz więcej inteligentnych urządzeń, współpracujących z domową siecią WiFi. Jej zasięg może być jednak w niektórych pomieszczeniach zbyt słaby, dlatego warto kupić wzmacniacz sygnału, taki jak Coredy WN300.

W niemal każdym domu znajduje się inteligentny sprzęt, oferujący możliwość zdalnej kontroli, czy to przy pomocy smartfona, czy też głosowego asystenta. Jego poprawne działanie opiera się na bezprzewodowej łączności, która musi zapewniać mocny sygnał, bez żadnych zakłóceń.

Tymczasem domowe sieci WiFi są zasadniczo dość słabe, a sygnał dodatkowo osłabiany jest przez ściany, co powoduje powstawanie martwych punktów. Należy więc zaopatrzyć się w sprzęt, który znacznie wzmocni siłę sygnału i takim też urządzeniem jest produkt Coredy WN300.

Coredy WN300 1

To bardzo poręczny, inteligentny wzmacniacz sygnału WiFi, który wtyka się w elektryczne gniazdko. Kompaktowy moduł rozszerza zasięg domowej sieci, stanowiąc mostek dla naszych urządzeń. Wyposażono go dodatkowo w port Ethernet, umożliwiający podłączenie innych sprzętów korzystających z sieci, jak konsole do gier, telewizory Smart TV, komputery i wiele innych produktów. Dodatkowym atutem jest współpraca z Alexą, dzięki czemu wzmacniacz sygnału umożliwi nam głosowe sterowanie podpiętymi do niego urządzeniami.

Coredy WN300 2

Coredy WN300 oferowany jest w internetowych sklepach w cenie 25 dolarów za sztukę.

Źródło: Gadgetsin.com

Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować