Marek Cekaw | 13 lipca 2018, 08:04

BeActiv E300: kompaktowe słuchawki dla aktywnych

Kalifornijska firma Beem United oferuje nowy model słuchawek przeznaczonych do fitnessu. BeActiv E300 to produkt o lekkiej konstrukcji, nowoczesnym wzornictwie oraz żywej kolorystyce, który dostać można w cenie 99 dolarów.

Lato sprzyja aktywności fizyczne, która często odbywa się przy muzyce. Aby ćwiczyć słuchając równocześnie ulubionego wykonawcy, potrzebujemy słuchawek, które nie będą krępować nam ruchów oraz stwarzać poczucia dyskomfortu. Sprzętem spełniającym te warunki jest BeActiv E300, amerykańskiej firmy Beem United.

To bezprzewodowe słuchawki o lekkiej konstrukcji i ciekawej kolorystyce, które dysponują elastyczną opaską zakładaną na szyję oraz ergonomicznymi kocówkami zapewniającymi nie tylko wygodę, ale też dbającymi by końcówki nie wypadały z uszu podczas ćwiczeń. Dodatkowo wyposażono je w magnesy, pozwalające spiąć słuchawki gdy nie są używane i zapobiec tym samym ich zgubieniu.

BeActiv E300 1

BeActiv E300 dysponuje 66 mm przetwornikami, zintegrowanym mikrofonem i technologią Bluetooth 4.0. Wbudowana bateria zapewnia natomiast do sześciu godzin słuchania na jednym ładowaniu. Słuchawki oferowane są w cenie 99 dolarów i można je kupić na stronie producenta.

BeActiv E300 2

Źródło: Beemunited.com

Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować