Marek Cekaw | 13 lipca 2018, 08:04

Bandito: broń przeciwko komarom

Letnie wieczory spędzane w ogrodzie wspólnie z przyjaciółmi, często zakłócane są przez komary tnące wszystkich niemiłosiernie. Można jednak ochronić się przed nimi za pomocą urządzenia o nazwie Bandito.

Bandito to ekologiczne, w pełni bezpieczne narzędzie służące do odstraszania komarów. Urządzenie można nosić na nadgarstku jak bransoletkę lub też podczepić do plecaka albo innego przedmiotu, jeśli chcemy zabezpieczyć się przed insektami w czasie wieczornego biegania lub spacerów.

Bandito odstrasza komary przy pomocy generowanych ultradźwięków, w połączeniu ze specjalną, w pełni naturalną substancją zapachową. Wykonano ją z olejku z cytronelli, mięty pieprzowej oraz trawy cytrynowej. Są to naturalne składniki, więc nie powodują żadnych podrażnień skóry i są bezpieczne dla dzieci oraz kobiet w ciąży.

Bandito1

Bateria urządzenia wystarcza na 500 godzin działania, zaś pojemnik z zapachem na około dwa tygodnie. Oba elementy są wymienne i łatwo je zastąpić. Produkt pojawi się w sprzedaży w połowie bieżącego miesiąca i kosztować ma 35 dolarów. Więcej informacji na jego temat uzyskacie na stronie Indiegogo.

Bandito2

Źródło: Indiegogo.com

Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować