Marek Cekaw | 13 lipca 2018, 08:04

Aura Frames Quartz: inteligentna ramka do zdjęć

W czasach cyfrowej fotografii, albumy ze zdjęciami wyszły już z mody i obecnie stosuje się cyfrowe ramki, które potrafią zaprezentować dużą ilość zdjęć. Jednym, z najnowszych produktów tego typu jest Quartz firmy Aura Frames.

Quartz nie jest zwykłą ramką, którą dostaniemy w pobliskim sklepie. Produkt charakteryzuje się bardzo eleganckim wykończeniem, więc będzie stanowił ozdobę każdego pomieszczenia. Ramka oferowana jest w kilku wersjach stylistycznych, dzięki czemu łatwo dopasujemy ją do wystroju naszego salonu lub sypialni.

W produkcie zastosowano także nowoczesne rozwiązania technologiczne. Wysokiej klasy 9,7" ekran o rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli, zapewnia doskonałą jakość prezentowanych zdjęć, ale to nie wszystko, gdyż zapisane w pamięci treści można udostępniać w mediach społecznościowych oraz innym egzemplarzom cyfrowych ramek. Producent zadbał także o możliwość zaprogramowania czasu przejścia pomiędzy kolejnymi zdjęciami, zaś funkcja automatycznego usypiania pozwala oszczędzać energię. Ramka standardowo pobiera podczas pracy 10 W, natomiast po uśpieniu zużycie spada do 2 W.

Quartz oferowany jest na stronie producenta w cenie 349 dolarów.

ramka

Źródło: Auraframes.com

Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować