Marek Cekaw | 18 lipca 2018, 08:19

August LED: wielofunkcyjna lampka biurkowa

Firma August, specjalizująca się w technologiach inteligentnego domu, wprowadza na rynek kolejny produkt, tym razem z niego innej kategorii. Jest to biurkowa lampka LED, wyposażona w ładowarkę do urządzeń przenośnych oraz głośnik bezprzewodowy.

W dzisiejszych czasach największym zainteresowaniem klientów cieszą się produkty wielofunkcyjne, oferujące więcej znacznie więcej możliwości. Takimi urządzeniami stają się coraz częściej biurkowe lampy, które oprócz zapewniania światła, potrafią zaoferować znacznie więcej.

Zaliczymy do nich również August LED, lampę firmy znanej m.in., z elektronicznych zamków do drzwi. Produkt charakteryzuje się bardzo nowoczesnym i eleganckim wzornictwem, pasując do praktycznie każdego stylu biurka. Natomiast kompaktowe rozmiary sprawiają, że nie zajmuje na nim wiele miejsca.

August LED 1

Lampa daje nam 240 lumenów światła o temperaturze barwy 5000-6000K, idealnej do pracy, czytania lub nauki. Ma także funkcję nocnej lampki, dając wówczas ciepłe przyciemnione światło. Sterowanie jej funkcjami jest natomiast w pełni dotykowe, a przy pomocy sensorów możliwe jest również regulowanie jasności.

August LED 2

To nie wszystkie możliwości produktu, gdyż w podstawie znajduje się głośnik z technologią Bluetooth oraz dodatkowym złączem 3,5 mm, umożliwiającym podłączenie innego źródła dźwięku. Natomiast gniazdo USB 2.1A, umożliwi naładowanie urządzeń przenośnych.

August LED 3

August LED kosztuje w internetowych sklepach 45,99 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować