Marek Cekaw | 21 lipca 2018, 08:30

Audeze LCD2 Closed-Back: popularne słuchawki w zamkniętej wersji

Firma Audeze wprowadza na rynek nową wersję słuchawek LCD2. Produkt nazywa się LCD2 Closed-Back i wyposażono go w nauszniki zamknięte od zewnątrz, dzięki czemu emitowana przez nie muzyka, dociera wyłącznie do uszu użytkownika.

Firma Audeze, znany producent planarnych słuchawek z najwyższej półki, rozszerza ofertę słuchawek z rodziny LCD, wzbogacając je o nowe modele. Przedsiębiorstwo właśnie zaprezentowało kolejny produkt, który spodoba się użytkownikom preferującym słuchanie muzyki w bardziej dyskretny sposób.

LCD2 Closed-Back to nieco zmodyfikowana wersja modelu LDC2, która dysponuje zamkniętymi nausznikami. Poprzedni produkt ma je z zewnętrznej strony otwarte, przez co muzyka rozchodzi się wokół użytkownika. Nowa wersja ma nauszniki zamknięte, więc dźwięki docierają wyłącznie do uszu użytkownika.

Podobnie jak w przypadku pierwowzoru, tutaj również zastosowano technologię planarną, a oprócz tego zadbano o komfort użytkownika stosując specjalnie zawieszoną opaskę. Dzięki temu ciężar słuchawek równomiernie rozkłada się na głowie użytkownika, zmniejszając tym samym nacisk. Natomiast pianka z pamięcią kształtu, zapewnia dobrze przyleganie nauszników do głowy.

Producent zapewnia, że nowe słuchawki zapewniają praktycznie identycznie wrażenia słuchowe, ale równocześnie dają większą izolację, redukując tym samym hałas dochodzący do naszych uszu z otoczenia.

LCD2 Closed-Back dostępne są w cenie 700 funtów.

LCD2 Closed-Back

Źródło: Whathifi.com

Komentarze
Zaloguj się, by móc komentować